Vítejte v dětském světě naší knihovny

Na tomto webu jsme pro vás připravili spoustu informací o našich službách, všech dětských půjčovnách, o novinkách a o všem, co se točí kolem knížek a naší knihovny. Najdete zde ale i zábavu, tipy na dobré knížky a časopisy, soutěžní kvízy, nebo program na každý měsíc.

Kromě knížek a časopisů půjčujeme U Velryby i deskové hry, Hravé kufříky a CD s mluveným slovem.
Podrobnosti o těchto novinkách naleznete v oddíle
Nabídka služeb, nebo přímo na dětském oddělení.

Nabídnout vám též můžeme čtecí koutky. V každé pobočce, ve které je dětské oddělení, je i kousek místa, které patří jen vám, vašemu lenošení s knížkou, popovídání s kamarády a zábavě.

V ústřední půjčovně U Velryby ve Wonkově ulici, na vás čeká kromě pohodlných válecích koutků i spousta hraček. Plyšáci, stavebnice, autíčka, kočárky s panenkami, velká a malá křídová tabule a celý Merkurový koutek. Pokud si nechcete zrovna číst, můžete zábavou v dětském oddělení strávit klidně celé odpoledne.

Součástí dětského oddělení je malírna, kde jsou každý den vítáni všichni tvořivci a výtvarníci. Během školního roku se tu pravidelně každou středu od 15:00 hodin koná společná výtvarná dílna.Vstupné je 20,- Kč.

Pedagogům nabízíme také virtuální podporu a to formou doporučené literatury pro děti.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit na některé z dětských poboček Knihovny města Hradce Králové nebo nám napište na detske@knihovnahk.cz. Nově nás také můžete najít na facebooku jako Dětské oddělení U Velryby. Těšíme se na Vás.

Nejbližší akce

25.10.2017

Výtvarná dílna - Motýlci

Přijďte si vytvořit nádherné pestrobarevné motýlky.

01.11.2017

Výtvarná dílna - Zvířátka na kolíčku

Přijďte si vyrobit veselá zvířátka na kolíčku.

3.11.2017 – 4.11.2017

BOoK Con

24 hodin ve světě fantasy a sci-fi. Čekají na vás deskovky, tvoření, quest, filmy, přednášky, kvízy... Hlavní téma letošního večera: FANTASTICKÁ ZVÍŘATA A MONSTRA Z VESMÍRU. Od 14 let, kostýmy vítané. Vstupenky jsou slosovatelné.

Zobrazit vše

Aktuálně

Zveřejněno: 20.9.2017

Kniha Medvěd Wrr v prodeji U Velryby

Zveřejněno: 20.9.2017

Nová celoroční hra Modrý mauricius

Zveřejněno: 18.10.2017

První rande

Zobrazit vše

Vytisknout stránku
Jaro, léto, podzim, zima – v knihovně je vždycky prima Mapa stránek   English

2012 © Knihovna města Hradce Králové | Webdesign & SEO eStudio.cz