Vítejte v dětském světě naší knihovny

Na tomto webu jsme pro vás připravili spoustu informací o našich službách, všech dětských půjčovnách, o novinkách a o všem, co se točí kolem knížek a naší knihovny. Najdete zde ale i zábavu, tipy na dobré knížky a časopisy, soutěžní kvízy, nebo program na každý měsíc.

Kromě knížek a časopisů půjčujeme U Velryby i deskové hry, Hravé kufříky a CD s mluveným slovem.
Podrobnosti o těchto novinkách naleznete v oddíle
Nabídka služeb, nebo přímo na dětském oddělení.

Nabídnout vám též můžeme čtecí koutky. V každé pobočce, ve které je dětské oddělení, je i kousek místa, které patří jen vám, vašemu lenošení s knížkou, popovídání s kamarády a zábavě.

V ústřední půjčovně U Velryby ve Wonkově ulici, na vás čeká kromě pohodlných válecích koutků i spousta hraček. Plyšáci, stavebnice, autíčka, kočárky s panenkami, velká a malá křídová tabule a celý Merkurový koutek. Pokud si nechcete zrovna číst, můžete zábavou v dětském oddělení strávit klidně celé odpoledne.

Součástí dětského oddělení je malírna, kde jsou každý den vítáni všichni tvořivci a výtvarníci. Během školního roku se tu pravidelně každou středu od 15:00 hodin koná společná výtvarná dílna.Vstupné je 20,- Kč.

Pedagogům nabízíme také virtuální podporu a to formou doporučené literatury pro děti.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit na některé z dětských poboček Knihovny města Hradce Králové nebo nám napište na detske@knihovnahk.cz. Těšíme se na Vás.

Nejbližší akce

31.05.2017

Výtvarná dílna - Včelka

Všude kvete spousta kytiček, okolo poletují čmeláci, mouchy, vosy a motýli. Společně jim z papíru a vlny vyrobíme kamarádku včelku. Pro děti. Koná se s podporou Statutárního města Hradce Králové.

01.06.2017 – 22.06.2017

Odpoledne s deskovou hrou Quartino

Pro děti a mládež pořádáme odpoledne s novou originální logickou hrou Quartino. Koná se na různých místech, 1.6. se hraje U Velryby, 8.6. na Novém Hradci, 15.6. U Velryby a 25.6. na pobočce v Malšovicích.
07.06.2017

Pohádkou proti dešti

Přijďte na pohádkové odpoledne plné zábavy.

Zobrazit vše

Výstavy

Aktuálně

Zveřejněno: 12.10.2016

Sbírka dílků z deskových her

Zobrazit vše

Vytisknout stránku
Devět z deseti knihovnic doporučuje relax s knihou Mapa stránek   English

2012 © Knihovna města Hradce Králové | Webdesign & SEO eStudio.cz