Vítejte v dětském světě naší knihovny

Na tomto webu jsme pro vás připravili spoustu informací o našich službách, všech dětských půjčovnách, o novinkách a o všem, co se točí kolem knížek a naší knihovny. Najdete zde ale i zábavu, tipy na dobré knížky a časopisy, soutěžní kvízy, nebo program na každý měsíc.

Kromě knížek a časopisů půjčujeme U Velryby i deskové hry, Hravé kufříky a CD s mluveným slovem.
Podrobnosti o těchto novinkách naleznete v oddíle
Nabídka služeb, nebo přímo na dětském oddělení.

Nabídnout vám též můžeme čtecí koutky. V každé pobočce, ve které je dětské oddělení, je i kousek místa, které patří jen vám, vašemu lenošení s knížkou, popovídání s kamarády a zábavě.

V ústřední půjčovně U Velryby ve Wonkově ulici, na vás čeká kromě pohodlných válecích koutků i spousta hraček. Plyšáci, stavebnice, autíčka, kočárky s panenkami, velká a malá křídová tabule a celý Merkurový koutek. Pokud si nechcete zrovna číst, můžete zábavou v dětském oddělení strávit klidně celé odpoledne.

Součástí dětského oddělení je malírna, kde jsou každý den vítáni všichni tvořivci a výtvarníci. Během školního roku se tu pravidelně každou středu od 15:00 hodin koná společná výtvarná dílna.Vstupné je 20,- Kč.

Pedagogům nabízíme také virtuální podporu a to formou doporučené literatury pro děti.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit na některé z dětských poboček Knihovny města Hradce Králové nebo nám napište na detske@knihovnahk.cz. Těšíme se na Vás.

Nejbližší akce

28.02.2017

Masopust

Přijďte si užít knihovnické masopustní odpoledne. Čekají na vás úkoly, hry, plno masek a na závěr, jako na každém správném masopustu, i malá hostina. Masopustní převleky jsou vítány. Koná se s podporou Statutárního města Hradec Hrálové. 

01.03.2017

Výtvarná dílna - Raketa

Přijďte si vyrobit vlastní raketu, se kterou můžete letět třeba na měsíc.

02.03.2017

Čteme dětem v knihovně

Přijďte si poslechnout pohádkové příběhy o tučňácích a jiných zvířátkách.

Zobrazit vše

Výstavy

Aktuálně

Zveřejněno: 9.1.2017

Vesmírná výstava

Zveřejněno: 23.1.2017

Tajemná noc U Velryby

Zobrazit vše

Vytisknout stránku
Kdo čte, má za kloboukem Mapa stránek   English

2012 © Knihovna města Hradce Králové | Webdesign & SEO eStudio.cz