Soutěž o nejlepší dětskou knihovnu má vítěze

Zveřejněno: 2.6.2017

Ve čtvrtek 1. června, na Den dětí, jsme se zúčastnili slavnostního vyhlášení soutěže o nejlepší dětskou knihovnu, které se uskutečnilo v Knihovně Jiřího Mahena v Brně.

Nositelkami titulu Kamarádka knihovna za rok 2016 se staly Knihovna města Hradce Králové a Městská knihovna Louny.

DĚKUJEME všem našim čtenářům za podporu! Chvilku budeme spát na vavřínech, poplácáme se po ramenou, ale poté opět spadneme na zem a budeme se i nadále snažit Vás nezklamat a stále zlepšovat naše služby:)

Soutěže se zúčastnilo přes 70 knihoven, do posledního kola postoupilo 14 nejlepších, z nichž pak vzešli 4 vítězové kategorií a nakonec také Kamarádky knihovny z Hradce Králové a Loun.

A co vše se hodnotilo?

Spokojenost dětí s knihovnou
Týdenní provozní doba oddělení pro děti
Procento registrovaných dětských čtenářů (do 15 let) z počtu dětí v obci