Nově otevřená knihovna na koupališti Flošna

Zveřejněno: 27.6.2017

Knihovna města Hradce Králové má po městě 11 poboček. Když ale dorazilo léto, můžeme s lehkou nadsázkou mluvit o otevření nové pobočky.

Většina z nás má ráda léto, sluníčko, koupání a s tím pohodu u krásné knížky a nebo zajímavého časopisu. A když koupání a teplá vodička, pak v Hradci Králové koupaliště Flošna. A nápad, který vidíte na obrázku, byl na světě. Určitě znáte přísloví“ zabít dvě mouchy jednou ranou“. Tak právě toto přísloví se nám podařilo naplnit. Knížky, které se po určité době používání a půjčování musí z našeho knihovního fondu vyřadit, tak právě pro tyto knížky jsme na koupališti našli další využití.

A nejen knížky, ale i časopisy pro všechny věkové kategorie. Vše je samozřejmě k zapůjčení zdarma.

Pokud knížku čtenář nestihne přečíst, může si ji odnést domů a vrátit při další návštěvě koupaliště.

Myslíme si, že tímto jsme potěšili jak dětské i dospělé návštěvníky koupaliště, ale i všechny knihovníky, protože s krásnými knížkami se člověk těžko loučí.

knihovna na Flosne 2017

Pro veřejnost