Otevírací doba o letních prázdninách

Zveřejněno: 31.5.2018

Vážení čtenáři,

přes letní prázdniny od 2. července do 1. září 2018 máme pozměněnou otevírací dobu. Kdy a jak máme otevřeno, najdete v tabulce pod tímto odkazem.

Knihovna je tu pro vás i přes letní tepla!

Po loňském velkém zájmu opakujeme hodiny Jógy pro všechny na střeše s lektorkou Milenou Šalomounovou a Jógy pro zdravou sebelásku s lektorkou Lenkou Holáskovou.

V otevírací době knihovny jsou pro správnou letní pohodu na terase pro registrované čtenáře připravena lehátka na čtení. Prostory budou samozřejmě i přes léto k dispozici výstavám, pokračuje výstava Atmosféra divadelního festivalu a S kolem kolem Araratu, v galerii uvidíte výstavu členů arteterapeutické dílny Umění jako lék pro duši a nahoře ve foyer výstavu Stavba roku královehradeckého kraje.

A protože v létě čekáme spoustu krásných dní, stejně jako loni vyrazíme s knihovnou na Flošnu. Ve vybrané dny tam potkáte náš promostánek a s ním spoustu her a zábavy pro děti i dospělé. A stejně jako loni tam bude po celou sezónu umístěna naše knihovnička s knihami, které si budete moci bez čtenářské průkazky volně vypůjčit.

Pro veřejnost

Jaro, léto, podzim, zima – v knihovně je vždycky prima Mapa stránek   English