Otevírací doba o letních prázdninách

Zveřejněno: 8.6.2017

Vážení čtenáři,

přes letní prázdniny od 1. července do 2. září 2017 máme pozměněnou otevírací dobu. Kdy a jak máme otevřeno, najdete v tabulce pod tímto odkazem.

Knihovna je to pro vás ale i přes letní tepla!

Po loňském velkém zájmu opakujeme hodiny jógy na střeše s lektorkou Milenou Šalomounovou a přidáváme Jógu pro zdravou sebelásku s lektorkou Lenkou Holáskovou. V otevírací době knihovny jsou pro správnou letní pohodu nově na terase pro registrované čtenáře připravena lehátka na čtení. Prostory budou samozřejmě i přes léto k dispozici výstavám, pokračuje výstava Josefa Bavora, svá šedesátiletá jubilea zde oslaví výtvarníci Zdeněk Falátek a Sonja Vectomov.

A protože v létě čekáme spoustu krásných dní, stejně jako loni vyrazíme s knihovnou na Flošnu. Ve vybrané dny tam potkáte náš promostánek a s ním spoustu her a zábavy pro děti i dospělé. A jako letošní novinka tam bude po celou sezónu umístěna naše knihovnička s knihami, které si budete moci volně vypůjčit.

Pro veřejnost

PS: Čtu tě Mapa stránek   English