Uzavírka knihovny od 22. 5 do 27. 5. 2017

Zveřejněno: 21.4.2017

V období 22. 5. - 27. 5. 2017 bude na všech oddělních CCV ve Wonkově ulici zavřeno. Důvodem je revize knihovního fondu.

Revize je vlastně inventurou veškerého knihovního fondu, který knihovna vlastní, tedy nejenom knížek, ale i všech časopisů, not, CD a DVD... Prostě všeho, co si u nás můžete půjčit. Momentálně knihovna vlastní 508 591 svazků (podrobněji se na ně můžete podívat v našich statistikách). Všechny, které jsou umístěny v ústřední budově, se musí zkontrolovat a srovnat s našimi katalogy.

Revize se dělají pravidelně a to nejen pro nás jako knihovníky, ale hlavně pro vás, jako čtenáře. Díky pravidelným revizím se vám nestane, že si budete chtít půjčit knihu, která už v našem fondu není.

Děkujeme za pochopení.

Pro veřejnost