Veřejný internet a Wi-Fi

Veřejný internet

Všem čtenářům a návštěvníkům nabízíme přístup k internetu zdarma. Internet je zpřístupněn bezplatně především jako zdroj sloužící k osobní potřebě uživatelů a jejich studijním účelům. Při práci můžete používat vlastní média (USB disky), můžete pracovat s dokumenty v programech Libre Office a tisknout. (Ceny tisku jsou uvedeny v ceníku služeb a poplatků.)

Internet je možné využít

• ve všech pobočkách knihovny v oddělení pro děti i dospělé – služba zdarma
  • v přízemí budovy Centra celoživotního vzdělávání – služba zdarma bez nutnosti registrace
  • v referenčním centru v Centru celoživotního vzdělávání – služba pro registrované čtenáře nebo za jednorázový poplatek 20 Kč/30 min
  • v hudebním oddělení v Centru celoživotního vzdělávání – služba pro registrované čtenáře nebo za jednorázový poplatek 20 Kč/30 min
  • v dětském oddělení U Velryby v Centru celoživotního vzdělávání – pouze pro děti do 15 let s registrací na internet

Podrobnější pravidla užití internetu naleznete v přílohách Knihovního řádu.

pravidla CCV (PDF)
pravidla pobočky (PDF)

Wi-FiWiFi

Služba bezdrátového připojení k internetu tzv. Wi-Fi je umožněna zdarma ve všech budovách a objektech knihovny vyjma pobočky Piletice.

Pravidla a návod k používání  Wi-Fi jsou k dispozici v příloze Knihovního řádu.

pravidla (PDF)

Mrzne, prší? Nevadí, čtěte si! Mapa stránek   English