Předprodej na besedy

Zveřejněno: 2.4.2024

Během května chystáme hned dvě besedy se zajímavými osobnostmi! Lístky lze zakoupit od 2. dubna 2024.

Uzavírky knihovny březen–duben

Zveřejněno: 2.4.2024

Velikonoční uzavírka a uzavírka pobočky Moravské Předměstí B.

Novinka – audioknihy k vypůjčení online

Zveřejněno: 8.3.2024

Audioknihy k poslechu například při úklidu, sportu, jízdě v hromadné dopravě, nebo jen tak večer před spaním... NOVĚ si je v našem online katalogu můžete půjčit odkudkoliv a kdykoliv!

Výtvarná soutěž – Co se může stát za 20 let

Zveřejněno: 28.2.2024

Ztvárněte svoji představu, co lze všechno změnit za 20 let. Výtvarná soutěž pro děti a mládež se koná od 1. 3. do 30. 4. 2024.

Konverzace v anglickém jazyce (nejen) pro seniory

Zveřejněno: 23.2.2024

Přejete si oživit angličtinu a rozšířit schopnost hovoru o každodenních tématech? Přečtěte si více zde.

Lovci perel pokračují

Zveřejněno: 10.1.2024
Lovci perel pokračují

Pro všechny dětské čtenáře máme celoroční hru "Lovci perel". Hrát můžete na všech pobočkách v dětských odděleních.
Více informací uvnitř Aktuality!

Dotační titul Královéhradeckého kraje pro knihovny

Zveřejněno: 6.12.2023

Královéhradecký kraj opět otevřel možnost podávání grantových žádostí na rekonstrukce a vybavení malých knihoven. Výzva je na: https://dotace.khk.cz/grantProgram/24POVU1 .

Roční výkaz o knihovně za rok 2023

Zveřejněno: 1.12.2023

Opět je tu čas bilancování a výkaznictví. Všechny knihovny jsou povinny vyplnit statistický Roční výkaz o knihovně za rok 2023.

Cenu knihovnice veřejné knihovny získaly naše kolegyně

Zveřejněno: 16.10.2023

Rádi bychom sdíleli krásnou zprávu!

Vyhlášení dotačních řízení VISK a Knihovna 21. století na rok 2024

Zveřejněno: 2.10.2023

Ministerstvo kultury – odbor umění, knihoven a kreativních odvětví vyhlašuje pro rok 2024 výzvu k podávání žádostí ve výběrovém dotačním řízení na poskytnutí dotací provozovatelům knihoven evidovaných dle zákona č. 257/2001 Sb., o knihovnách a podmínkách provozování veřejných knihovnických a informačních služeb (knihovní zákon), ve znění platných předpisů, a pro spolky a zájmová sdružení právnických osob podle zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění platných předpisů, jejichž hlavním účelem je knihovnická a informační činnost či jejich podpora,na nekomerční projekty z oblasti knihoven.

Ulov si svého knižního přítele Mapa stránek   English