Festival školní četby 24. 11. 2020 v e-prostředí

Zveřejněno: 25.11.2020

NÁHRADNÍ TERMÍN FESTIVALU ŠKOLNÍ ČETBY JE ÚTERÝ 24. 11. 2020

Bohužel Vám nemůžeme zajistit níže slíbené ani v náhradním termínu. Ale všechny naše kolegyně i kolegové z dětských oddělení spolupracují na vytvoření přehledu námětů k povinné a současné četbě, vytvoření prezentací pro bližší seznámení s knihami i plakát s knihami v jednotlivých kategoriích pro vyvěšení ve třídách. Stejně tak přidáme seznam doporučených her pro družiny.

Vše je k dispozici na stránkách Knihovny města HK od úterý 24. 11. 2020 a pro vaše pohodlí k náhledu a stažení na:

Těšíme se a děkujeme.

Chcete vašim žákům nebo dětem doporučit knížky, které je budou bavit a které si zamilují? Doporučíme vám ty nejlepší a oblíbené knížky podle věku dětí. Naším hostem, který bude hovořit o současných trendech v dětské literatuře, bude básník, autor knížek pro děti, překladatel a vysokoškolský učitel Radek Malý. K dispozici budou aktualizované seznamy doporučené četby pro všechny ročníky základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázíí. Akce vhodná pro učitele i rodiče proběhne od 13.00 do 16.00 hodin v Knihovně města HK.

Děti

Dodáme každý den novou dávku knižního dobrodružství! Mapa stránek   English