Knihovna otevírá výdejní okénka

Zveřejněno: 21.11.2020

Vážení a milí čtenáři,

dovolujeme si Vás informovat, že od pondělí 23. 11. 2020 Knihovna města otevírá výdejní okénka pro Vaše předem připravené objednávky a rezervace dokumentů, jak jí to umožňuje aktuální vládní rozhodnutí.

V ústřední budově (Wonkova) bude výdejní okénko otevřeno pondělí - pátek v čase 10 - 17 h,
na 6 větších pobočkách knihovny v době 10 - 15 h.

Na pobočce Labská ještě probíhá plánovaná uzavírka.

Dokumenty prosíme vracejte nadále do biblioboxů před budovami. Vzhledem ke stále ještě omezenému provozu platí, že Vaše výpůjčky jsou automaticky prodlužovány.

Neváhejte si po přihlášení do svého čtenářského konta rezervovat a objednávat v katalogu Tritius další dokumenty. Dotazy rádi zodpovíme.

Připravujeme pro Vás také akce v online prostoru a těšíme se na Vás u našich improvizovaných výdejních okének.

Hodně zdraví a knižní pohlazení přejí

pracovníci Knihovny města Hradce Králové

Tabulka otevírací doby výdejních okének knihovny, platí každý všední den po- pá

ústřední budova Centrum celoživotního vzdělávání, Wonkova         10 - 17 h