Uzavírka knihovny od 22. 10.

Zveřejněno: 21.10.2020

Vážení návštěvníci a čtenáři,

z důvodu naplnění nařízení vlády ČR a prevence šíření koronaviru je knihovna a veškeré její pobočky od čtvrtku 22. října 2020 do odvolání zcela uzavřena.

Zrušeny jsou rovněž všechny akce. Pokud to bude možné, nabídneme náhradní termíny, popřípadě online verze.

Všechny výpůjčky budou automaticky prodlouženy. Bude rovněž prodloužena lhůta pro vyzvednutí připravených knih tak, aby je bylo možno vyzvednout po otevření knihovny. Knihy je možno vracet do biblioboxů

Je nám líto, ale knihovny nemají ani žádnou výjimku ve smyslu výdejního okénka jako stravovací služby, tato služba není povolena. Stejně tak se zákazem pohybu osob je stanoveno, že lidé mohou vycházet pouze v určitých případech a za zajištěním základních životních potřeb, půjčování knih bohužel není jmenováno jako základní životní potřeba. Můžete si ale knížky dále objednávat a rezervovat prostřednictvím svého konta a online katalogu, budou na Vás čekat, až otevřeme.

Půjčování e-knih bude dostupné i nadále. Můžete také využít vzdáleného přístupu do databází (hudba, region). Další online služby knihovny Vám budou nadále k dispozici. Jejich přehledný seznam naleznete na Knihovna online.

Sledujte, prosím, webové stránky knihovny.

Pište, volejte, rádi vám podáme aktuální informace.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem hodně zdraví!

Pracovníci Knihovny města Hradce Králové

Dospělí