Vyhlášení březnové soutěže o lístky na koncert

Zveřejněno: 5.4.2022

Milí soutěžící,

v úterý 5. 4. 2022 jsme vylosovali výherce měsíční soutěže Březen měsíc čtenářů! Tři výherce, kteří získali po dvou lístcích na červencový koncert O5 a Radeček, vylosovala ředitelka knihovny, Mgr. Barbora Čižinská. Úžasní jste byli ale všichni, kdo jste odpovídali na naše otázky.

Děkujeme proto všem a blahopřejeme vítězům, kterými jsou:

paní Luc.
paní Gab.
pan Mar.

(Vítěze jsme již kontaktovali s informacemi o výhře.)

Správné odpovědi byly:

1. Cena jedné výpůjčky e-knihy, kterou za své čtenáře platí Knihovna města HK, je 49 Kč. (odp. B)
2. Samoobslužný výdejní box před knihovnou ve Wonkově ulici bude obsahovat 42 schránek. (odp. C)
3. Roční registrační poplatek pro čtenáře do 15 let nevybíráme. Tudíž je správně 0 Kč. (odp. A)
4. V případě, že potřebujete půjčit knihu mimo fond naší knihovny, můžete požádat některého z našich knihovníků o hledaný titul z jiné knihovny a můžete i sami zadat žádost přes portál Knihovny.cz. (odp. C)
5. Kreativní 3D dílna v ústřední budově ve Wonkově ul. je otevřena každé pondělí od 14 do 18 hodin. (odp. C)

Dospělí

Vítejte ve světě barevných příběhů. Vítejte ve světě knih. Mapa stránek   English