Knihovny on-line

Zveřejněno: 12.11.2020

Knihovny jsou v této době uzavřené fyzicky. Virtuálně ale nabízejí nezměrné množství zdrojů a služeb. Zjistěte, co vám knihovny mohou nabídnout přes internet kdykoliv a kdekoliv.

Aktuálně bylo na webu online.knihovny.cz provedeno několik úprav, přidána sekce podcasty a online kurzy knihoven.

Dobývání virtuálního světa knihovnami koronavirus významně zrychlil. Pro všechny zájemce jsou nyní zpřístupněny (některé pouze dočasně) zdigitalizované fondy knihoven.

Knihovny pořizují databáze a odkazují na internetu na zajímavé volné zdroje rozdělené podle věku.

Knihovny vytvářejí online kurzy a pořádají přednášky. Některé jsou nabízeny online.

Máte rádi podcasty? Některé knihovny je vytvářejí. Na webu najdete nejen seznam jejich, ale i dalších podcastů.

Pro knihovníky

Kdo je IN, je in (v) knihovně Mapa stránek   English