Hudební kolekce JSTOR

Zveřejněno: 15.7.2021

Nová online služba hudebního oddělení nabízí náhled do množství časopisů a knih s hudební tematikou.

Na stránkách s hudebními databázemi nabízíme přístup všem registrovaným čtenářům do online Hudební kolekce JSTOR, která obsahuje 78 časopisů a přibližně 2400 knih. Kolekce a archivy JSTOR mimo to pokrývají oblast věd společenských i přírodních – poskytují přístup k více než 12 milionům článků, knih a primárních zdrojů z akademických časopisů.

Více na stránkách: Hudební databáze

Návod k přihlášení (PDF)

Více o kolekci JSTOR: https://about.jstor.org/

***

* Dostupné jsou pro registrované čtenáře rovněž dokumenty z ostatních společenských a přírodních věd. Databáze JSTOR v současné době nabízí více než 12 milionů článků z akademických časopisů, 85 000 knih a 2 miliony primárních zdrojových dokumentů v 75 oborech. Více na Všeobecné databáze.

Kdo čte, má za kloboukem Mapa stránek   English