Kalendář akcí

Dovolujeme si avizovat, že pro prezentaci našich akcí budou v jejich průběhu pořizovány fotografické záznamy či videozáznamy. Pořízení záznamů můžete odmítnout sdělením přímo příslušnému fotografovi. Pořízené záznamy mohou být uveřejněny na webu a facebooku knihovny, kulturních a zpravodajských webových portálech a v tisku a budou uloženy v našem sídle v el. podobě. Pokud byste i přes naší snahu pořizovat záznamy bez možnosti identifikace zaznamenaných osob chtěli jakýkoliv záznam odstranit, zajistíme neprodleně jeho výmaz a pro tento účel nás kontaktujte na e-mailu: knihovna@knihovnahk.cz či v našem sídle. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete pod tímto odkazem.

UPOZORNĚNÍ:

V případě omezení ministerstva zdravotnictví budou akce v rámci možností nahrazeny v online prostředí nebo přesunuty na jiný termín. Průběžně aktualizovaný program naleznete zde na webu nebo facebooku knihovny. Děkujeme za pochopení.

 

Video-pozvánku a náhled výstavy skrz výstavní panely a filmové dokumenty naleznete v detailu akce. Výstava nastiňuje proměny památkového fondu v ČR a systém péče o kulturní dědictví po roce 1989. 

04. 01. 2021pondělí

PO-Čtení - online

Přijďte si posedět a zaposlouchat se do příběhů v koutku dětského oddělení U Velryby nebo na našem facebooku či youtube!

Výstava architektonických návrhů a děl hradeckého atelieru JIKA-CZ, který zde působí více jak 20 let.
01. 02. 2021pondělí

Renata Molová - Cesta je cíl

Pouť je cesta. Cesta je cíl. Fotografická výstava Renaty Molové.

Projděte si s námi městskou hru plnou pověstí a historie s tajemným názvem Bubáci a baráky. Hledat můžete v okolí Ústřední půjčovny ve Wonkově ulici a poboček na Slezkém Předměstí, Moravském A i B, Novém Hradci Králové, v Kuklenách a Malšovicích.

02. 02. 2021úterý

ZRUŠENO - Testování IQ

Omlouváme se Vám, ale z důvodu nařízení vlády ČR se tato akce neuskuteční.

Omlouváme se Vám, ale z důvodu nařízení vlády ČR se tato akce neuskuteční.

Omlouváme se Vám, ale z důvodu nařízení vlády ČR se tato akce neuskuteční.

Omlouváme se Vám, ale z důvodu nařízení vlády ČR se tato akce neuskuteční v daném termínu.

Online přednáška o tom, proč jsou konspirační teorie tolik přitažlivé? A jak je možné zmírnit jejich dopady na náš osobní život?

Mimořádně odvysíláme další z cyklu přednášek o vztazích online na kanálech Knihovny města HK. Druhá přednáška z cyklu s párovým terapeutem Mgr. Lukášem Dastlíkem.

Mimořádně přesouváme tuto akci do online prostředí. Další populárně naučná přednáška MUDr. Petra Minaříka o skutečném reformátorovi Josefu II.

Pro všechny, kteří si chtějí zachovat duševní kondici a aktivovat mozek na optimální výkonnost.

Mimořádně přesouváme tuto akci do online prostředí. V čem spočívala jedinečnost českých královských věnných měst se dozvíte od PhDr. Zdeňka Berana.

Povíme si něco k vybraným tématům, ale hlavním cílem bude sdílení vlastních zkušeností z praxe a vzájemná inspirace. Rezervace na online akci nutná.

Zveme všechny literární nadšence i studenty, kteří potřebují poradit, do online literární poradny!

25. 2. 2021čtvrtek

Brexit: a co dál?

Online debata o brexitové dohodě mezi Evropskou unií a Velkou Británií s hostem Monikou Brusenbauch Meislovou.

Omlouváme se Vám, ale z důvodu nařízení vlády ČR se tato akce neuskuteční.

Program e-mailem

Vytisknout stránku
Vědomostí k moudrosti Mapa stránek   English

2012 © Knihovna města Hradce Králové | Webdesign & SEO eStudio.cz