Kalendář akcí

Dovolujeme si avizovat, že pro prezentaci našich akcí budou v jejich průběhu pořizovány fotografické záznamy či videozáznamy. Pořízení záznamů můžete odmítnout sdělením přímo příslušnému fotografovi. Pořízené záznamy mohou být uveřejněny na webu a facebooku knihovny, kulturních a zpravodajských webových portálech a v tisku a budou uloženy v našem sídle v el. podobě. Pokud byste i přes naší snahu pořizovat záznamy bez možnosti identifikace zaznamenaných osob chtěli jakýkoliv záznam odstranit, zajistíme neprodleně jeho výmaz a pro tento účel nás kontaktujte na e-mailu: knihovna@knihovnahk.cz či v našem sídle. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete pod tímto odkazem.

Přestože tato unikátní fotografická výstava není momentálně přístupná, můžete její část i s doplněnými zajímavostmi z dobového tisku sledovat každé úterý na facebookových stránkách knihovny.

Výstava představuje životní osudy J. A. Komenského, seznamuje s jeho pedagogickým i filozofickým odkazem.

Ačkoli momentálně tato putovní výstava o největším českém barokním historikovi B. Balbínovi není přístupná, připravili jsme pro vás video prezentaci z výstavy!

Jaroslav Koreček představí své krajiny a zátiší.

Na základě vládních opatřeních jsme ZRUŠILI tuto akci. Případný náhradní termín bude upřesněn.

Akce zrušena.

Tradiční jarní setkání knihovníků se uskuteční ve víceúčelovém sále Knihovny města Hradce Králové. Jste srdečně zváni.

Program e-mailem

Vytisknout stránku
Knihovna baví toho, kdo je hravý Mapa stránek   English

2012 © Knihovna města Hradce Králové | Webdesign & SEO eStudio.cz