Dospělí

Knihovna města Hradce Králové nabízí své služby v ústřední budově (v Centru celoživotního vzdělávání) a prostřednictvím jedenácti poboček po celém městě, včetně okrajových čtvrtí. Její služby jsou určeny dětem i dospělým.

V této sekci naleznete všechny důležité informace, které se týkají naší knihovny. Poradíme Vám, jak se u nás zaregistrovat a jaké půjčovny můžete navštěvovat. Dozvíte se informace o službách, které jsou Vám k dispozici a v sekcích Aktuality a Kalendář naleznete vždy všechny aktuální informace o dění v knihovně.

Aktuálně

Zveřejněno: 21. 11. 2020

Knihovna otevírá výdejní okénka

Zveřejněno: 2. 11. 2020

Německá literatura - online soutěž

Zobrazit vše

Nejbližší akce

5.11.2020 – 31. 12. 2020

Mediální gramotnost pro seniory: Koronavirus - online přednáška

Přednáška s lektorkou Mgr. Vandou Vaníčkovou, PhD. spojuje dvě aktuální témata. Během přednášky jsou představeny důležité pojmy, upozorní jak zprávy vnímáme a na co bychom si měli dát při jejich čtení pozor. Vše je aplikováno na mediálně žhavé téma "koronavirus".

27.11.2020

Roboti hrdinové - online

Zúčastněte se naší online akce k Noci vědců. Přednáška i soutěž bude o nejznámějších robotech v literatuře a ve filmu. Pro více informací sledujte FB knihovny.

2.12.2020

Komiks - online přednáška

Další online přednáška s Pavlem Martincem. Tentokrát se od Harryho Pottera dostaneme k prozkoumání světa komiksů. Máte se na co těšit!

Zobrazit vše

Výstavy

Dospělí

Program e-mailem

Vytisknout stránku
Jaro, léto, podzim, zima – v knihovně je vždycky prima Mapa stránek   English

2012 © Knihovna města Hradce Králové | Webdesign & SEO eStudio.cz