Knihovna online

Novinky e-výpůjčky

Knihovna má pro Vás řadu služeb, které můžete využít z pohodlí domova. Ať už v době koronavirové nebo v době běžného provozu. Právě jsme například nabídli nový webový katalog Tritius.

Neváhejte nám volat a psát, těšíme se na Vaše dotazy. Sledujte náš facebook, kde pravidelně sdílíme různé příspěvky.

 

Služby přístupné přes online katalog Tritius:

  • výpůjčky e-knih (k dispozici je téměř 8000 titulů z toho 380 pro děti, jde o knihy různých žánrů, novinky i starší díla), tato služba je pro registrované čtenáře a je zdarma (knihovna platí za 1 výpůjčku 49 Kč). Už žádné čekání na bestsellery! Snadno a rychle si můžete stáhnout oblíbené tituly a číst tak horké novinky různých žánrů nebo třeba oceňované knihy. 
  • e-knihy ke stažení (téměř 1000 titulů volných knih, dostupných v různých formátech), služba je pro všechny a zdarma; přístupná také např. v Městské knihovně v Praze, která ji vymyslela)

Další služby dostupné pro registrované čtenáře knihovny:

  • denní tisk a časopisy z domova - databáze PressReader (přístup přes online katalog knihovny, možno využít přihlášení přes čtenářské konto) - návod (JPG)
  • hudební databáze (poslech hudby různých žánrů, hudební encyklopedie)
  • databáze audioknih v cizích jazycích  - Naxos Spoken Word Library (AJ, NJ, FJ), knihy všech žánrů, včetně knih pro děti, nabídka z různých období

Nabídka informační zdrojů a zajímavostí:


plakát povinná četba         plakát e-knihy

Dospělí

Program e-mailem

Vytisknout stránku
Kdo čte, má za kloboukem Mapa stránek   English

2012 © Knihovna města Hradce Králové | Webdesign & SEO eStudio.cz