Nabídka školám

Součástí aktivit všech dětských oddělení je nabídka besed pro mateřské, základní a střední školy. Cílem besed je zaujmout žáky poutavými tématy, informacemi i zábavou. Děti si atraktivní formou prohlubují témata probíraná ve škole i ve volném čase. Nejsou pouze posluchači, ale mají možnost interaktivně se zapojit a probíraná témata prožít na vlastní kůži. Patří k tomu diskuse, úkoly, hry, dramatizace, názorné ukázky a workshopy.

Pokud máte zájem o besedu na konkrétní pobočce, otevřete si stránku dané pobočky. Tam naleznete nabídku programů, ze kterých si můžete vybrat pořad právě pro vaši třídu.

Besedy na jednotlivých pobočkách jsou v režii knihovnic těchto dětských oddělení, proto si vybraný pořad objednejte na konkrétní pobočce. Vzhledem k velkému zájmu o termíny je potřeba rezervovat si vybraný program co nejdříve - tedy i několik měsíců předem. (U Velryby rezervujeme programy na školní rok od posledního týdne v srpnu před daným školním rokem.)

Máte-li svůj vlastní požadavek na téma besedy, kontaktujte též přímo dětské oddělení, ve kterém chcete pořad zrealizovat. Jistě vám všude rádi vyhoví. V tom případě ale objednávejte pořad s větší časovou rezervou, aby měla knihovnice čas na kvalitní přípravu celého programu.

Kromě programů pro školy bychom vám rádi nabídly náměty k aktuální školní četbě pro ZŠ. Zpracované seznamy rozdělené podle kategorií naleznete na stránce z Festivalu školní četby.

Více zajímavých knih lze vyhledat na portálu www.tisicknih.cz kde ke svým oblíbeným knihám najdete podobný ekvivalent.


Nabídka besed pro školy

Vytisknout stránku
Vítejte ve světě barevných příběhů. Vítejte ve světě knih. Mapa stránek   English

2012 © Knihovna města Hradce Králové | Webdesign & SEO eStudio.cz