Nabídka školám

Součástí aktivit všech dětských oddělení je nabídka besed pro mateřské, základní a střední školy. Cílem besed je zaujmout žáky poutavými tématy, informacemi i zábavou. Děti si atraktivní formou prohlubují témata probíraná ve škole i ve volném čase. Nejsou pouze posluchači, ale mají možnost interaktivně se zapojit a probíraná témata prožít na vlastní kůži. Patří k tomu diskuse, úkoly, hry, názorné ukázky a workshopy.

Pokud máte zájem o besedu na konkrétní pobočce, otevřete si stránku dané pobočky. Tam naleznete nabídku programů, ze kterých si můžete vybrat pořad právě pro vaši třídu.

Besedy na jednotlivých pobočkách jsou v režii knihovnic těchto dětských oddělení, proto si vybraný pořad objednejte na konkrétní pobočce. Vzhledem k velkému zájmu o termíny je potřeba rezervovat si vybraný program alespoň dva měsíce předem.

Máte-li svůj vlastní požadavek na téma besedy, kontaktujte též přímo dětské oddělení, ve kterém chcete pořad zrealizovat. Jistě vám všude rádi vyhoví. V tom případě ale objednávejte pořad s větší časovou rezervou, aby měla knihovnice čas na kvalitní přípravu celého programu.

Pořady pro mateřské a základní školy nabízí nově i hudební oddělení knihovny.

Doporučená školní literatura

Literatura pro 1. třídu ZŠ

Literatura pro 2. a 3. třídu ZŠ

Literatura pro 4. a 5. třídu ZŠ

Literatura pro 6. a 7. třídu ZŠ

Literautra pro 8. a 9. třídu ZŠ

Více zajímavých knih lze vyhledat na portálu www.tisicknih.cz kde ke svým oblíbeným knihám najdete podobný ekvivalent.


Nabídka besed pro školy

Vytisknout stránku
Vědomostí k moudrosti Mapa stránek   English

2012 © Knihovna města Hradce Králové | Webdesign & SEO eStudio.cz