FriendlyVox - zde mají nevidomí přednost

Zveřejněno: 24.3.2017

V knihovně Vám je k dispozici ozvučený portál FriendlyVox. FriendlyVox je určený především nevidomým a slabozrakým lidem, ale mohou ho využít všichni, kdo chtějí zjistit, jak se pohybovat po internetu bez myši a zrakové kontroly

E-kniha Literární průvodce Hradcem Králové

Zveřejněno: 20.3.2017
E-kniha Literární průvodce Hradcem Králové

Ke 4. výročí otevření Knihovny města Hradce Králové ve Wonkově ulici nabízíme čtenářům zdarma ke stažení e-knihu Literární průvodce Hradcem Králové.

Čtenářská registrace pro děti ZDARMA

Zveřejněno: 3.1.2017

Pro všechny dětské čtenáře (a samozřejmě jejich rodiče) máme malý dárek. Od začátku ledna 2017 mají všichni čtenáři do 15 let čtenářskou registraci ZDARMA.

Změny v ceníku služeb a poplatků od 1. ledna 2017

Zveřejněno: 2.1.2017

Od 1. ledna 2017 dochází v knihovně ke změně cen služeb a poplatků. Největší změna nastává pro naše dětské čtenáře, které mají od tohoto data registraci ZDARMA.

Více se dozvíte v našem Ceníku služeb a poplatků.

Knihovna získala certifikát HANDICAP FRIENDLY

Zveřejněno: 20.10.2016

Od letošního září se naše knihovna může pochlubit certifikátem HANDICAP FRIENDLY pro osoby se zrakovým postižením.

Regionální tisky nově digitálně

Zveřejněno: 27.1.2016
Regionální tisky nově digitálně

Zajímají vás tisky s regionální tematikou a nechcete trávit hodiny jejich studiem v knihovně? Nyní si je můžete prohlédnout v pohodlí domova.

Půjčte si a vyzkoušejte!

Zveřejněno: 20.1.2016
Půjčte si a vyzkoušejte!

Pro rodiče, školky a školy, které pečují o děti se specifickými potřebami či zdravotním postižením, jsme od 1. února 2016 připravili na pobočce Slezské Předměstí novou službu – půjčování didaktických pomůcek a dřevěných hraček.

Vítejte ve světě barevných příběhů. Vítejte ve světě knih. Mapa stránek   English