Kalendář akcí

Dovolujeme si avizovat, že pro prezentaci našich akcí budou v jejich průběhu pořizovány fotografické záznamy či videozáznamy. Pořízení záznamů můžete odmítnout sdělením přímo příslušnému fotografovi. Pořízené záznamy mohou být uveřejněny na webu a facebooku knihovny, kulturních a zpravodajských webových portálech a v tisku a budou uloženy v našem sídle v el. podobě. Pokud byste i přes naší snahu pořizovat záznamy bez možnosti identifikace zaznamenaných osob chtěli jakýkoliv záznam odstranit, zajistíme neprodleně jeho výmaz a pro tento účel nás kontaktujte na e-mailu: knihovna@knihovnahk.cz či v našem sídle. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete pod tímto odkazem.

UPOZORNĚNÍ:

V případě omezení ministerstva zdravotnictví budou akce v rámci možností nahrazeny v online prostředí nebo přesunuty na jiný termín. Průběžně aktualizovaný program naleznete zde na webu nebo facebooku knihovny. Děkujeme za pochopení.

 

Video-pozvánku a náhled výstavy skrz výstavní panely a filmové dokumenty naleznete v detailu akce. Výstava nastiňuje proměny památkového fondu v ČR a systém péče o kulturní dědictví po roce 1989. 

04. 01. 2021pondělí

ZRUŠENO - Josef Lada

Omlouváme se Vám, ale z důvodu nařízení vlády ČR se tato akce neuskuteční v daném termínu. Případný náhradní termín bude zveřejněn na webu a facebooku knihovny.

Výstava architektonických návrhů a děl hradeckého atelieru JIKA-CZ, který zde působí více jak 20 let.

Omlouváme se Vám, ale z důvodu nařízení vlády ČR se tato akce neuskuteční.

Omlouváme se Vám, ale z důvodu nařízení vlády ČR se tato akce neuskuteční.

On-line beseda s válečnou reportérkou, novinářkou a fotografkou Lenkou Klicperovou.

Mimořádně odvysíláme tuto první z cyklu přednášek o vztazích prostřednictvím youtube kanálu Knihovny města HK v online formě. Jak vytvářet naplňující a láskyplné vztahy? První z cyklu přednášek psychologa a párového terapeuta Lukáše Dastlíka.

Petra Klobušiaková donedávna pracovala na českém velvyslanectví v Libanonu. Jaké jsou její zkušenosti a zážitky z této země s bohatou historií?

Mimořádně přesouváme tuto akci do online prostředí. Jaká byla opravdu Marie Terezie? Populárně-naučná přednáška MUDr. Petra Minaříka představí tuto ženu ve všech jejích rolích. 

Mimořádně přesouváme tuto akci do online prostředí. Na přednášce s Ing. Jiřím Slavíkem se dozvíte řadu zajímavostí z každé etapy vývoje hradeckých měšťanských domů.

Dospělí

Program e-mailem

Vytisknout stránku
Knižní epidemie – pojďte se nakazit. Mapa stránek   English

2012 © Knihovna města Hradce Králové | Webdesign & SEO eStudio.cz