Otevírací doba o letních prázdninách

Zveřejněno: 30.5.2019

Přes letní prázdniny od 1. července do 31. srpna 2019 máme pozměněnou otevírací dobu. Kdy a jak máme otevřeno, najdete v tabulce.

Uzavírka Kuklen od 21. 1. 2019

Zveřejněno: 15.1.2019

Od 21. ledna 2019 bude z technických důvodů uzavřena pobočka Kukleny. O otevření a případných změnách vás budeme informovat na webu a facebooku knihovny.

Dobrá zpráva pro milovníky Jazzu

Zveřejněno: 15.6.2018

V rámci hudební databáze Naxos si můžete zdarma a online poslechnout přes 185 000 skladeb všech jazzových stylů od celé řady prestižních vydavatelství.

Semínkovna je už i v Hradci Králové!

Zveřejněno: 12.4.2018

Ať už máte zahrádku, nebo jen truhlík na parapetu, máme pro vás skvělou zprávu. Založili jsme Semínkovnu - místo, kde můžete sdílet a vyměňovat semínka (skoro) všeho druhu! Je umístěna na infopultu v ústřední budově a už se v ní objevily první dva pytlíčky. Kdo chcete vědět víc, dojděte k nám, nebo mrkněte na stránky projektu https://seminkovny.com.

Nové video o KMHK

Zveřejněno: 15.2.2018

Podívejte se na nové video o knihovně!

Selfcheck - Nová služba knihovny

Zveřejněno: 31.5.2017

FriendlyVox - zde mají nevidomí přednost

Zveřejněno: 24.3.2017

V knihovně Vám je k dispozici ozvučený portál FriendlyVox. FriendlyVox je určený především nevidomým a slabozrakým lidem, ale mohou ho využít všichni, kdo chtějí zjistit, jak se pohybovat po internetu bez myši a zrakové kontroly

E-kniha Literární průvodce Hradcem Králové

Zveřejněno: 20.3.2017
E-kniha Literární průvodce Hradcem Králové

Ke 4. výročí otevření Knihovny města Hradce Králové ve Wonkově ulici nabízíme čtenářům zdarma ke stažení e-knihu Literární průvodce Hradcem Králové.

Čtenářská registrace pro děti ZDARMA

Zveřejněno: 3.1.2017

Pro všechny dětské čtenáře (a samozřejmě jejich rodiče) máme malý dárek. Od začátku ledna 2017 mají všichni čtenáři do 15 let čtenářskou registraci ZDARMA.

Změny v ceníku služeb a poplatků od 1. ledna 2017

Zveřejněno: 2.1.2017

Od 1. ledna 2017 dochází v knihovně ke změně cen služeb a poplatků. Největší změna nastává pro naše dětské čtenáře, které mají od tohoto data registraci ZDARMA.

Více se dozvíte v našem Ceníku služeb a poplatků.

Dospělí

Najdi si u nás tu pravou, krásných knih není nikdy dost Mapa stránek   English