Nově půjčujeme Kufříky s hudebními nástroji!

Zveřejněno: 19.1.2023

Hravá zábava i poučení pro děti, které si spolu s vámi užijí s kufříky určitě spoustu zábavy.

Tyto hudební kufříky obsahují více jak 10 druhů hudebních nástrojů. Některé dokáží vytvořit tóny a lze na ně zahrát melodii, některé naproti tomu pouze vydávají zvuky a v písničkách tvoří rytmickou složku. Mnohé z nich možná již znáte, některé se vám třeba dostávají do rukou poprvé. Seznam nástrojů najdete v PDF.

Vypůjčit si je lze v hudebním oddělení knihovny nebo je najdete k rezervaci v našem online katalogu. Výpůjčku kufříků umožňujeme pouze registrovaným čtenářům.

Případné dotazy vám rádi zodpoví knihovníci v hudebním oddělení (telefon: 495 075 034, e-mail: pujcho@knihovnahk.cz).

Vítejte ve světě barevných příběhů. Vítejte ve světě knih. Mapa stránek   English