Nový prodejní systém pro předprodejové vstupenky

Zveřejněno: 25.2.2020

Vážení návštěvníci,

začlenili jsme se do hradeckého vstupenkového portálu HKPoint, díky čemuž budete mít snadnější přístup k našim předprodejovým akcím.

Nejen, že bude možné koupit vstupenky na infopultu ústřední budovy jako doposud, ale budete moci to samé udělat i v informačních centrech Hradce Králové nebo online třeba u sebe v obýváku. Vstupenky zakoupíte prostřednictvím vstupenkového portálu HKPoint na adrese www.hkpoint.cz, kde rovněž naleznete další prodejní místa.

Informace o vybraných předprodejových akcích, které budou dostupné na prodejních místech v Hradci Králové a přes HKPoint, se dozvíte v programu knihovny či v dalších propagačních materiálech. Prodej vstupenek na ostatní akce knihovny bude probíhat vždy před akcí, jako tomu bylo doposud.

Knižní epidemie – pojďte se nakazit. Mapa stránek   English