Cenu knihovnice veřejné knihovny získaly naše kolegyně

Zveřejněno: 16.10.2023

Rádi bychom sdíleli krásnou zprávu!

Letošní udílení 2. ročníku soutěže Knihovna roku a Knihovnice roku Královéhradeckého kraje, kterou doprovází ocenění v kategorii knihovnice/knihovník veřejné knihovny, mělo svůj ohlas i v naší knihovně. Je nám ctí, že ji získaly naše kolegyně Bc. Kateřina Hubertová, vedoucí metodického oddělení, a Markéta Dubnová, vedoucí pobočky Kukleny a metodička.

Gratulujeme!

Vyhlášení výsledků se uskutečnilo na podzimním Slavnostním setkání knihovníků ve Studijní a vědecké knihovně Hradec Králové, kde byli také oceněni jednotliví knihovníci.

Na webových stránkách kraje se můžete podívat na fotografie z předávání a dozvědět se i více informací: https://www.khk.cz

Na obrázku vlevo kolegyně Bc. Kateřina Hubertová a vpravo Markéta Dubnová (foto SVK HK)

Máme trendy knihy pro celou rodinu. Mapa stránek   English