Roční výkaz o knihovně 2021

Zveřejněno: 1.12.2021

Opět je tu čas bilancování a výkaznictví. Ani rok 2021 nebyl jednoduchý. Zůstala nám přesto jistota, že všechny knihovny jsou povinny vyplnit statistický Roční výkaz o knihovně za rok 2021.

Je nutné, aby za každou knihovnu byl vyplněn statistický výkaz za rok 2021. Výkaz se od loňského roku nezměnil. Podrobný popis najdete v přiloženém průvodním dopise. Stále platí, že i malé knihovny musí (dle Zákona č. 89/1995 Sb. o státní statistické službě) vyplnit i rubriky na zadní straně výkazu.

Formulář ke stažení v PDF .

Průvodní dopis s pokyny k vyplnění a souhlasem s publikováním údajů.

Vyplněné výkazy odevzdejte do 10. 1. 2022! K výkazu připojte komentář ke statistice a souhlas s uveřejněním údajů. Výkaz a komentář stačí elektronicky, souhlas s podpisem a razítkem buď klasicky papírově, nebo naskenovaný.

Milí knihovníci, děkujeme za celoroční dobrou práci!

Pro knihovníky

Vědomostí k moudrosti Mapa stránek   English